Reklama

BBM

BBM dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 300.0.201.143

Słynny komunikator od BlackBerry - BBM - teraz na iPhone

BBM (BlackBerry Messenger) to nowy komunikator dla systemu iOS. Do niedawna aplikacja ta była zarezerwowana wyłącznie dla urządzeń BlackBerry. Teraz udostępniana została też dla systemu iOS (iPhone) oraz smartfonów z Androidem. To wygodny sposób na przesyłanie darmowych wiadomości, zdjęć, notatek głosowych oraz prowadzenie rozmów grupowych. BlackBerry Messenger był od lat tym, co wyróżniało telefony kanadyjskiego producenta, teraz możecie mieć ten komunikator na swoim iPhone.

Bądź w ciągłym kontakcie ze znajomymi i współpracownikami

Po rejestracji otrzymujemy numer PIN, czyli naszego indywidualny identyfikator. Jest to swego rodzaju nazwa użytkownika, podobna do numer GG (gadu-gadu). Dzięki aplikacji BlackBerry Messenger możemy komunikować się z innymi użytkownikami aplikacji bez ponoszenia dodatkowych opłat (jedynie koszty transmisji danych). BBM pozwala na wysyłanie wiadomości, notatek głosowych, zdjęć, a także innych plików i dokumentów.

Aplikacja może działać w tle, więc zawsze będziemy na bieżąco. Jesteśmy informowani o doręczeniu naszych wiadomości, tak jak ma to miejsce w komunikatorze WhatsApp, czy Facebook Messenger. Zaletą BBM jest możliwość rozmowy grupowej. Możemy wysyłać wiadomości wysyłać zdjęcia nawet do 30 osób jednocześnie. To użyteczne rozwiązanie do szybkiego kontaktu ze znajomymi i współpracownikami. Jeśli nie chcemy tworzyć grupowej rozmowy, możemy w łatwy sposób wysłać tą samą wiadomość do kilku kontaktów jednocześnie.

Komunikator BBM posiada też sporo możliwości personalizacji. Nasz profil możemy wzbogacić o awatar w postaci naszego zdjęcia lub animowanego obrazka GIF. Możemy również ustawić nasz opisowy status. Opcje te dostępne są z poziomu naszego profilu, wystarczy kliknąć w awatar.

Interfejs z BlackBerry 10

[For iOS]

Twórcy BlackBerry Messenger chcą zaoferować podobne doświadczenia z użytkowania na każdej platformie. Interfejs aplikacji jest taki sam zarówno dla telefonów BlackBerry jak i iPhone oraz tabletów iPad.  Aplikacja znacząco się różni swoim wyglądem względem iOS 7. Jednak sama aplikacja jest wygodna w obsłudze, a wszystkie przydatne funkcje znajdziemy w menu na dole ekranu.

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników

Wprowadzenie BBM na inne platformy to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory korzystali z urządzeń BlackBerry i planują przesiąść się na telefony konkurencji. To również świetna wiadomość, dla tych którzy mają dużo znajomych korzystających z telefonów BlackBerry. Z pewnością aplikacja ułatwi komunikację.

Nie jest to jednak rewolucyjna aplikacja, większość funkcji jest dostępna w innych aplikacjach. Na rynku jest wiele konkurencyjnych komunikatorów na przykład WhatsApp, GG, LINE, Viber. W aplikacji brakuje rozmów głosowych, a interfejs mógłby być lepiej dostosowany do konkretnej platformy.

Zalety

  • Rozmowy grupowe
  • Wysyłanie zdjęć, notatek głosowych, plików
  • Grupy BBM
  • Można wysyłać szybko wiadomości do wielu osób

Wady

  • Długa rejestracja
  • Interfejs z BB 10 jest nieergonomiczny
  • Brak VoIP

Reklama

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na iphone

Reklama

BBM

Download

BBM 300.0.201.143 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o BBM

Czy próbowałeś BBM? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla BBM

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×